Корзина
Нет отзывов, добавить
+380990540198
Кухні на замовлення
Контакты
Дерев'яні двері, сходи, меблі / Деревянные двери, лестницы, мебель
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38099054-01-98Двері
+38097159-81-39
+38050995-00-04Сходи, меблі
УкраинаВолынская областьЛуцькПотебні, 71
Карта

Кухні на замовлення

Кухні на замовлення

ПП Шульган виробляєсучасні кухні з масиву дерева, використовуючи передове технологічне обладнання та інструмент. Працівники нашого підприємства мають великий досвід роботи у сфері виробництва столярних виробів для дому, а сучасні технології дозволяють нам створювати стильні кухні з дерева.

Процес виготовлення кухні з натурального дерева на нашому підприємстві передбачає повний цикл робіт: від підготовки якісного та ідеально просушеного матеріалу до доставки та установки кухні у замовника. У виробництві застосовуються спеціальні комплектуючі, що використовуються у виробництві кухонних меблів, з урахуванням усіх її нестандартних особливостей. Сировина і матеріали для виготовлення кухонь екологічно чисті та безпечні.

Виробництво дерев'яних кухонь – надзвичайно відповідальний і непростий процес. Завдяки сучасним технологіям і професіоналізму наших працівників ми випускаємоякісні кухні з натурального дуба та інших порід деревини.

Наша мета – максимально повністю задовільнити Ваші смаки та бажання як щодо проекту, стилю кухні, так і щодо рівня якості виробу, тому всі етапи виробництва перебувають під суворим контролем.

У асортименті кухонь ПП Шульган, як правило, переважають кухні класичного стилю. Класичні кухні з деревини постійно затребувані і ніколи не виходять з моди. Меблі нашого виробництва – це поєднання якості, стилю і широких можливостей сучасних технологій. Неперевершену атмосферу у Вашому будинку створять кухні з дуба, які і через 30 років не втратять свого шарму.

facebook twitter