Корзина
Нет отзывов, добавить
+380990540198
Контакты
Дерев'яні двері, сходи, меблі / Деревянные двери, лестницы, мебель
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38099054-01-98Двері
+38097159-81-39
+38050995-00-04Сходи, меблі
УкраинаВолынская областьЛуцькПотебні, 71
Карта

Дизайн сходів

Дизайн сходів

Штат нашого підприємства включає високопрофесійних, талановитих і досвідчених майстрів, які здатні розробити дизайн сходів для будинку, який задовільнить найвимогливішого клієнта. У своїй роботі ми враховуємо те, що естетичні смаки різних людей різняться дуже сильно. До кожного клієнта у нас особливий, індивідуальний підхід. Деяким подобаються виконані в класичному стилі дерев'яні сходи з різьбленими балясинами з дуба, комусь припадуть до смаку сходи в стилі кантрі, а хтось вибере невагому сучасну конструкцію.

Дизайн сходів ми поділяємо на чотири основних види:

1) Класичний дизайн сходів. Такі сходи виглядають досить складними, відрізняються багатими прикрасами, але разом з тим підходять не для кожного інтер'єру. Класичні сходи прикрашаються різноманітними декоративними деталями, такі як перила, фітинги і т.д. Інтер'єр також повинен відповідати класичному стилю, бути декорований панелями з деревини. Наші майстри зроблять все, щоб класичний стиль виглядав доречно, досягнувши повноцінного компромісу між пишністю елементів з яких складається дизайн сходів і вишуканістю та витонченістю спільного рішення інтер'єру.

alt text

Класичні дерев'яні сходи

2) Сходи в стилі кантрі або стиль «під старовину».Дизайн сходів в будинку не має жорстких стилістичних рамок і охоплює досить широкий стилістичний обсяг. Стиль кантрі – це великий полігон для творчості. Орієнтиром для розробки такого стилю може служити купецький дім часів Російської Імперії або чарівний будиночок з дитячих казок. Головні умови – це використання натуральних матеріалів, що створює особливу затишну атмосферу, в тому числі, за рахунок застосування різних аксесуарів.

alt text

Сходи в стилі кантрі

3) Нейтральний дизайн сходів. Таке рішення підійде як для поціновувачів простоти і витонченості, так і для тих людей, хто не може до кінця визначитися з бажаним стилем. Прості, плавні лінії конструкції сходів будуть вдало гармоніювати з будь-яким стилем інтер'єру, а якісні матеріали допоможуть виконувати своє пряме функціональне призначення.

alt text

Сходи нейтрального дизайну

4) Сучасний дизайн сходів. Даний стиль дозволяє розкрити Ваш дизайнерський потенціал, це вільний політ фантазії клієнта, який втім, може бути обмежений тільки можливостями науково-технічного прогресу. Нестандартні матеріали та конструкції – це вибір сміливих і незалежних особистостей.

alt text

Сходи в сучасному стилі

facebook twitter